[APP] XpDeviL Pawn Yardımcısı v3.0.3 Güncellemesi

Merhaba arkadaşlar,

XpDeviL Pawn Yardımcısı’nın v3.0.3 güncellemesi yayınlanmıştır. Yukarıdaki sekmelerden veya aşağıdaki linkten indirme sayfalarına ulaşabilirsiniz.

v3.0.3 Sürüm Notları:,

  • Derslerde düzenlemeler yapıldı.
  • ‘Fonksiyonlar’ sekmesi eklendi. Burada oyundaki dahili fonksiyonların anlatımlarını kategorilere ayrılmış şekilde bulabilirsiniz.
  • ‘Araçlar’ kısmındaki ColorPicker’a renk önizleme özelliği eklendi. ‘Renk önizleme’ kutucuğuna görmek istediğiniz rengi RRGGBB (Örn: FF0000) veya 0xRRGGBB (Örn: 0xFF0000) formatlarında girerek o rengi görebilir, renk ayarını düzenleyebilirsiniz.
  • Programdaki linkleri Internet Explorer’da açma olayı düzeltildi. Artık linklere tıkladığınızda varsayılan tarayıcınızda açacak.
  • Artık yeni eklenen derslerin yanında ‘(Yeni!)’ ibaresi bulunacak ve ders sekmesinin simgesi yeşil renge dönecek. Böylece yeni eklenen dersleri kolayca farkedebileceksiniz. Daha sonra normale dönecektir.
  • Bazı buglar düzeltildi.

NOT: Veritabanında oluşan bir sorundan dolayı programın önceki sürümleri (v3.0.3’ten öncesi), güncel verileri (güncelleme kontrol, ders paketleri vs.) çekemeyecektir. Bu sürümden itibaren yeni veritabanına geçiş yapılmıştır.

Bu sürümde eklenen ‘Fonksiyonlar‘ sekmesinde sadece araç fonksiyonları eklenmiştir. İlerleyen zamanlarda geri kalan fonksiyonlarda ders paketleriyle yayınlanacaktır.

Görseller

İndir

İndirme Sayfası

Bunları da sevebilirsiniz

[APP] XpDeviL Pawn Yardımcısı v3.0.3 Güncellemesi” için 4 yorum

  1. Linklerde bir sorun göremedim ama yine de her ihtimale karşı GitHub linkleri ekledim. Tekrar deneyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın